POKR 2018 – startovka

 

St.číslo

 

Kategorie – Jméno – Tým

Start

 

3

 

M - Moravec Jaromír - pojdnakolo.cz

10:30:00

 

4

 

M - Štěňha Martin - Partner Elit

10:30:00

 

5

 

D+ - Mědílková Iva - Partner Elit

10:30:00

 

6

 

M+ - Hejna Jiří - Partner Elit

10:30:00

 

7

 

D - Vágnerová Pavlína - Letní láska

10:30:00

 

8

 

M - Vágner Tomáš - Letní láska

10:30:00

     
 

9

 

D - Hrdinová Marie - Kunratický Go&Yacht Club

10:33:00

 

10

 

M - Horák Pavel - Kunratický Go&Yacht Club

10:33:00

 

11

 

M+ - Šalda Stanislav - Rolling bones

10:33:00

 

12

 

M - Šafka Jan - Rolling bones

10:33:00

 

13

 

M - Kuneš Lukáš - TJ Libín Prachatice

10:33:00

 

16

 

D - Šrailová Eva - Hlemýždice

10:33:00

     
 

14

 

M+ - Jarník Jan - Ohrobecký Tajfun

10:36:00

 

15

 

D+ - Jarníková Jitka - Ohrobecký Tajfun

10:36:00

 

17

 

M - Mátl Radek - TK RADO

10:36:00

 

18

 

M - Zdeněk Papež - eMZeta

10:36:00

 

19

 

D - Martina Papežová - eMZeta

10:36:00

 

22

 

M - Černý Marek - Lenochod 1

10:36:00

     
 

20

 

M - Unruh Richard - Unruh Boys

10:39:00

 

21

 

U18M - Unruh Eliáš Robert - Unruh Boys

10:39:00

 

54

 

U18D - Unruhová Tonka - Unruh Boys

10:39:00

 

23

 

M - Jakub Kozák - Knecht team Říčany

10:39:00

 

24

 

M - Lichtenberg Martin - Coffeebikers od Andělky

10:39:00

 

28

 

M+ - Svoboda Petr - SKOB

10:39:00

 

29

 

D - Pachmanová Iveta - SKOB

10:39:00

     
 

25

 

D+ - Punčochářová Simona - Hrusické posvícení

10:42:00

 

26

 

D+ - Bečvářová Ota - Hrusické posvícení

10:42:00

 

27

 

D+ - Horsicová Alenka - Hrusické posvícení

10:42:00

 

30

 

M - Koubek Jan - Pivorád

10:42:00

 

31

 

M - Pračka Tomáš - kasprak

10:42:00

 

32

 

M - Munzar Martin - Máslička

10:42:00

     
 

33

 

M - Kratochvíl Daniel - Dak

10:45:00

 

34

 

M - Neuwirth Jan - MOONBIKE~SILVINI

10:45:00

 

35

 

D+ - Karlachová Jana - Jak&Vlk

10:45:00

 

36

 

M - Šťastný Marek - Kryštof 6

10:45:00

 

38

 

M - Merenus Štěpán - Turtle orienteering team

10:45:00

 

39

 

D - Hnátková Tereza - Turtle orienteering team

10:45:00

     
 

37

 

M+ - Toušek Miloslav - Veterán

10:48:00

 

40

 

M - Michalička David - Pojedu klidně :)

10:48:00

 

41

 

M - Dvořák Josef - Do nekonečna a ještě dál

10:48:00

 

42

 

M - Smrt Martin - EKP

10:48:00

 

43

 

M - Krajník Jaroslav - Černý vrch I

10:48:00

 

44

 

M - Obuškevič Jan - Černý vrch I

10:48:00

     
 

45

 

M - Kurz Pavel - Černý vrch II

10:51:00

 

46

 

D - Akrmanová Jitka - Černý vrch II

10:51:00

 

47

 

D - Machová Jana - JaKaRDa

10:51:00

 

48

 

M+ - Mach Radovan - JaKaRDa

10:51:00

 

49

 

M - Taške Radek - SC Sklenářka

10:51:00

 

50

 

M - Hála Marek - SC Sklenářka

10:51:00

     
 

1

 

M+ - Adrian Petr - KamSem

10:54:00

 

2

 

D+ - Novotná Eva - KamSem

10:54:00

 

51

 

U18M - Taške Jakub - SC Sklenářka Junior

10:54:00

 

52

 

D - Taške Iva - SC Sklenářka Junior

10:54:00

 

53

 

M+ - Petr Vacek - SKOB

10:54:00