Startovka POKR 2017
Cas Tym Jmeno1 #1 Jmeno2 #2 Jmeno3 #3
10:30:00 BSK racing Kdýr Petr 1 Kdýr Matěj 2  
10:30:00 Klacky.cz Basus Petr 3 Čižinský  Jan 4  
10:32:00 U Quatro Unruh Richard 5 Unruhová  Jana 6 Unruh  Eliáš  7
10:32:00 SPORTICUS team Geisler Michal 8 Mědílková Iva 9  
10:32:00 Vegan Sport Club Gybasova Kristina 10    
10:34:00 Kudy kam Donevová Hanka 11 Hrabánková Ilona 12 Hrabánek David 13
10:34:00 PARTNER ELIT Hejna Jiří 14 Štěňha Martin 15 Kabát Jan 16
10:34:00
10:36:00 VIP - Furt pod tlakem! Hýbl Lukáš 18    
10:36:00 Kolista Chrudim Kuban Michal 19    
10:36:00 MTBO Slany Svoboda Petr 20 Pachmanova Iveta 21  
10:38:00 OK Pohoda Valentová Helena 22 Novák Libor 23  
10:38:00 Los Vorlos Šimek Tomáš 24 Jiří Pelnář 25  
10:38:00 Kunratický Go&Yacht Club Hrdinová Marie 26 Horák Pavel 27  
10:40:00  OK Rakovník Bílá Irena 28 Bílý Milan 29  
10:40:00 Farma Businy Havel Lubos 30 Havel Michal 31  
10:40:00 Ohrobecký tajfun Jarníková Jitka 32 Jarník Jan 33  
10:42:00 USK Praha Lacigová Ivana 34    
10:42:00
10:42:00 Babička a dědeček Špalková Mirka 36 Špalek Miroslav 37 Jáglová Karla 38
10:44:00 Splašení koni Anička Kukrechtová 39 Jonáš Jarník 40  
10:44:00 EKP??? Adrian Petr 41    
10:44:00 Radoch Černý Radomír 42 Černý David 43 Černý Petr 44
10:46:00
10:46:00
10:46:00
10:48:00 Jů a Hele Trčková Helena 45 Opršal Juraj 46  
10:48:00 Sběrači kontrol Pícl Daniel 47 Hačecká Hana 48  
10:48:00 Humanita ladies Stanislava  Šlégrová 49 Štembergová Lucie 50 Hanzlíčková Martina 51
10:50:00
10:50:00 Ediťák Marečková Edita 53    
10:50:00 Pedál club Kubant Pavel 54    
10:52:00
10:52:00 eMZeta Papež Zdeněk 55    
10:52:00 Coffeebikers od Andělky Lichtenberg Martin 56 Kapal Jan 57  
10:54:00 Hledači bludných kořenů Chyská Jana 58 Chyská Barbora 59 Černý Lukáš 60
10:54:00 Káčátko a tříkolka Veltruský Jarda 61 Veltruská Míša 62  
10:54:00 čokařky Marková Jana 63 Marková Hana 64  
10:56:00 TiliCap Akrmanová Jitka 65 Akrman Libor 66  
10:56:00
10:56:00 Salomon-Suunto Štryncl Pavel 67    
10:58:00 Pivorád Koubek Jan 68    
10:58:00 Knecht team Říčany Kozák Jakub 69    
10:58:00 Tk RADO Mátl Radek 70    
11:00:00
11:00:00
11:00:00 Snail Wheel Marusič Petr 73    
11:02:00 BabLib Klauz Michal 74 Boudová Lenka 75  
11:02:00 Čelovky Lucifer Pruner Petr 76 Dvořák Petr 77  
11:02:00 EPO černý vrch v biku Kurz Pavel 78 Kurzová Zuzana 79